דלג לתוכן

מדוע Orivet?

כל בעל חיים הנו אינדיבידואל. אנו מייצרים עבורכם תכנית בריאות יחודית לחיית המחמד שלכם, המבוססת על רפואה מונעת.

מעבדות ORIVET המיוצגות בארץ בידי המרכז הוטרינרי רעננה בראשות ד"ר עופר צדוק, מובילות במתן שירותי דנ"א לחיות מחמד בלמעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם, מעבדות ORIVET נתפסות כמובילות דרך בקרב וטרינרים ברחבי העולם, מגדלים מקצועיים ובעלי כלבים וחתולים. ORIVET חברה מוכרת ב INTENATIONAL SMALL ANIMAL GENETIC SOCIETY - ISAG, תרמה רבות לפיתוח והצבת הסטנדרטים בבדיקות דנ"א בחיות מחמד. ORIVET היתה הראשונה במעבדות בעולם להטמיע את הבדיקות בשנת 2017 בטכנולוגיה המתקדמת SNP TESTS ORIVET הינה גם חברה ושותפה בארגון ללא מטרות רווח הנקרא IPFD שמטרתו לקדם שיתופי פעולה מידע ומשאבים לקידום בריאות הכלב ורווחתו בעולם.

כל בדיקות הדנ"א שעורכת ORIVET מתקיימות תחת תקנים בינלאומיים מחמירים על פי תקן ISO/IEC 17025:2005 , כמו כן עומדת המעבדה בדרישות התקן A2LA R216.
בדיקות הדנ"א המתקדמות, המקיפות והמדוייקות בעולם
אנו מזמינים אתכם לגלות עמנו עולם חדש ובו מאות תכונות גנטיות, גזעים בכלבכם המעורב, זיהוי הורות, גילוי מוקדם של מאות מחלות שונות ועוד, אנו מציעים הרכבי בדיקות ייעודיים המתאימים ספציפית לחיית המחמד שלכם, כל זאת כדי להעניק את ה"חליפה התפורה" במיוחד עבור הכלב או החתול שלכם
הערכת גורמי סיכון
ORIVET עושה שימוש בממצאי מחקרים גנטיים ואלגוריתמים המסייעים לזהות גורמי סיכון בריאותיים לחיית המחמד שלכם, זאת בהתבסס על גורמים כגון גזע, גיל, משקל, מין ואורחות חיים.
פרופילי בריאות
פרופילי בריאות מספקים תובנות בעלות פוטנציאל להצלת חיי בעל החיים, זאת על ידי זיהוי מחלות גנטיות שחיית המחמד שלכם מראה סיכוי גבוה לחלות בהן. מידע זה מאפשר לכם (בליווי הרופא המטפל וייעוץ גנטי מטעמנו) לנקוט בצעדים למניעת המחלה או לסייע בזיהויה המוקדם עם הופעת סימני מחלה ראשונים.
תחזית למשקל גוף
באפשרותנו לסייע לכם לקבוע את משקלו הסופי של כלבכם ככלב בוגר (מתייחס לכלבים מתחת ל 12 חודשים). אנו נספק לכם את הצריכה האנרגטית הדרושה ספציפית לכלבכם זאת בהתבסס על גזע, גיל ורמת פעילות. בהערכה זו תכללנה המלצות תזונתיות ספציפיות לצרכי כלבכם.
מדוע דווקא ORIVET לעומת בדיקות דנ"א במעבדות אחרות
האלגוריתמים הייעודיים שפיתחה ORIVET במחקר מתמשך הינם היחידים בעולם היודעים לנתח ולספק הערכת גורמי סיכון לחיית המחמד בהתבסס על בדיקת הדנ"א יחד עם גורמים אחרים ובהם: גזע, "סגנון חיים", גיל, מין, משקל ומיקום גיאוגרפי.
אודות Orivet

 

הערכת גורמי סיכון אמיתיים
הערכת גורמי סיכון לצ'יוואווה שונים מאלו ב"דני ענק", צרכיו של חתול מיין קון שונים מאלו של חתול סיאמי. גזע ותוצאות בדיקות דנ"א הינם רק חלק אחד מהמשוואה שמשפיעה ותשפיע על בריאות חיית המחמד, צרכיה וגורמי הסיכון שעומדים בפניה לאורך חייה. ניתן לראות בהמשך פירוט של כל הפקטורים שנלקחים בחשבון בתהליך אנליזת גורמי הסיכון הספציפיים לחיית המחמד שלכם. כל אלו יחדיו משמשים ליצירת ה LIFEPLAN לחיית המחמד שלכם.
חשיבות רפואית
.אנו מנתחים גורמי סיכון ע"פ שכיחותם ומשמעותם הקלינית. הדו"חות שלנו יתמקדו אך ורק במחלות השכיחות יותר ואלו שלהן משמעות קלינית. אנו מתמקדים בפתולוגיות בעלות השלכות רפואיות ממשיות שחיית המחמד שלכם מגלה סיכון גבוה לחלות בהן. אנו מנסים להימנע מלספק מידע טפל העוסק במחלות נדירות אשר כמעט ואינן מופיעות או להן השפעה כלשהי על חיית המחמד.
דנ"א זה לא הכל בחיים
מחלות רבות ומשמעותיות רבות עדיין לא נהנות מתחזית של בדיקת דנ"א מקדימה, מחלות כגון סכרת, היפדיספלזיה ומחלות סרטן. לאלו כיום עדיין לא קיימות בדיקות דנ"א. עם זאת הדו"ח המלא שלנו כולל המלצות ספציפיות לחיית המחמד שלכם ובהן בדיקות דם תקופתיות, הדמיה- רנטגן אולטרסאונד ועוד, כל אלו יחד עם פרופיל המחלות יסייעו בזיהוי מוקדם של מחלה בראשיתה.