דלג לתוכן

תכנית חיים מותאמת אישית

האתר האישי ומפת הדרכים שתלווה את חיית המחמד שלכם

בעזרת LIFEPLAN תקבלו מדריך מותאם אישית לשמירה על בריאות חיית המחמד שלכם בכל שלבי חייה. השגחה מבוקרת זו הינה המפתח לחיים ארוכים, בריאים ומאושרים.

את LIFEPLAN אתם מקבלים בנלווה להזמנת בדיקת דנ"א, אחרי הזמנת הבדיקה מוקמת פלטפורמה אישית לחיית המחמד שלכם (האתר האישי של חיית המחמד שלכם), כאן מעבר לתוצאות הבדיקות ופירושן, תוכלו להפיק מידע מותאם ספציפית לטיפול הנכון ביותר אשר תבטיח בריאות ואריכות ימים. כאן תמצאו יישומים אינטראקטיביים שישמשו אתכם, לדוגמא התראות לטיפולים שגרתיים. התראות בנושאי בריאות שונים, טיפים שונים מוטרינרים והצעות רלוונטיות לבדיקות שונות. אתם יכולים אף להתאים ממשק זה על פי צרכיכם, תזכורות לחיסונים, מתן טיפולים מונעים, מתן תרופות וכיד הדמיון.

חשוב לא פחות, כל המידע ב LIFEPLAN מתוכנן כך שניתן לשתפו בקלות רבה עם הרופא המטפל, כך מתאפשר לבעלים בשיתוף עם הוטרינר להעניק את הטיפול הטוב ביותר האפשרי לחיית המחמד.

ניתן לרכוש את תכנית ה- LIFEPLAN באופן שאינו תלוי ברכישת בדיקות אחרות.

גור

6-16 שבועות

ג'וניור

16 שבועות - 1 שנה

בוגר

1-2 שנים

הגיל השלישי

הנחיות אבחון וטיפול משתנות בהתאם לשלבים בטווח גיל זה
התראות בריאות אישיות

זו ההזדמנות שלכם למלא תפקיד חשוב ומשמעותי בשמירה על בריאות חיית המחמד שלכם ובקלות רבה. התראות בריאות אינדיבידואליות תופענה בזמן המתאים בהתאם לגזע הכלב, תוצאות הבדיקות שנערכו וגורמים אחרים. פלטפורמה זו מנגישה עבורכם את היכולת להבין ולשלוט היטב את צרכי חיית המחמד בכל שלב, כולל מה מצפה לנו בביקור הבא אצל הוטרינר. בנוסף, ביכולתכם להגדיר תזכורות לטיולי שגרה כגון מתן תרופות, פעילויות שונות ופגישות מתוזמנות.

תזכורות לטיפולי שגרה
יעוץ מאת מומחי בריאות
תזכורות המוזנות ע"י הבעלים
הצעות לפרופילי מחלות
בקרו בהדגמה של מספר מטופלים

ממשק ה LIFEPLAN+DASHBOARD זמינים עבור כלבים וחתולים. הקליקו על הקישורים הבאים בכדי להכיר ולחוות את הממשק. כל הדגמה מציגה תוצאות בדיקות דנ"א, המלצות מותאמות אישית ו- LIFEPLAN ערוך ע"פ הצרכים הספציפיים של חיית המחמד שלכם.

סטארקי
מין זכר
גזע לברדודל
גיל 18 חודשים
משקל 32 ק"ג
לאבי
מין זכר
גזע לברדור רטריבר
גיל 8 חודשים
משקל 10 ק"ג
סמי
מין נקבה
גזע כלב מעורב
גיל 14 חודשים
משקל 34 ק"ג
מיסטי
מין נקבה
גזע Domestic Short Hair
גיל 14 חודשים
משקל 4 ק"ג